תתכונו להתאהב! בואו להיות חלק ממשפחה בבתים לחברה עם אוטיזם!
תתכונו להתאהב! בואו להיות חלק ממשפחה בבתים לחברה עם אוטיזם!
16.6.2024
החיוך שיעלה לכם כל יום בעבודה יהיה אמיתי! כי ככה זה כשמגיעים לעבודה מאושרים, שמחכים לה, שיודעים שלא משנה מה - היום הזה הולך להיות טוב! 🫶 ואנחנו מזמינים אתכם גם, להנות מהפשטות והקסם, לגלות מי אתם.ן.!
בתים לחברה עם אוטיזם מחפשים אתכם להיות חלק מהבית והמשפחה!🧚♀️🏠 משמרות נוחות לסטודנטים, סידור גמיש, עבודה מקצועית, בונוסים, מלגות, מענקים של עד 12,000 ש"ח בשנה וגם עבודה מועדפת!🥳 בואו נכיר!
054-5584258 קים🥰